Навчальний процес

Навчальний заклад працює за програмою  виховання і навчання дітей від 2 до 7 років "Дитина". Старша група закладу використовує в роботі програму  "Впевнений старт"

Приоритетним  напрямком роботи закладу  є турбота про здоров’я дитини,  яка  починається, по суті, з організації здорового способу життя.
Створюють умови для творчої діяльності та рухової активності дітей музична та спортивна зали.
 Практичний  психолог Кондратенко О.В.  слідкує  за  розвитком  кожної  дитини  та  її психологічним  благополуччям.
В  полі  зору вихователів
 Створення умов для повноцінного фізичного і психічного розвитку дітей;
 Формування поняття у дітей про «здоров’я» планети як невід’ємну складову здоров’я людини;
 Забезпечення гармонійного спілкування дітей з природою, формування природодоцільної поведінки, бережливого ставлення до природних ресурсів та власного здоров’я;
 Формування життєвої компетентності дитини в питаннях збереження здоров’я та здорового способу життя;
 Забезпечення оптимального рухового режиму дітей протягом дня як одного із факторів збереження здоров’я.
В дошкільному закладі знайшли своє застосування різноманітні оздоровчі заходи:
 Повітряні та сонячні ванни;
 Дихальна гімнастика;
 Загартовуючи і процедури;
Вихователі використовують елементи оздоровчої методики  в гімнастиці пробудження та вчать дітей деяким основним статичним позам на заняттях з фізичної культури, що сприяє укріпленню кістково-м’язової системи і виробленню у дітей правильної та красивої постави.